Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Design
13 sierpnia 2017
Design

Linia dozowników Tork Image Design Line™ z prestiżowym tytułem finalisty konkursu DOBRY WZÓR 2017

Dozowniki higieniczne Tork z linii Image Design Line™ otrzymały prestiżowy tytuł “FINALISTA KONKURSU DOBRY WZÓR 2017" w Konkursie Dobry Wzór organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w kategorii Sfera Publiczna. Dobry Wzór to pierwszy w Polsce konkurs designu, który Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje od 1993 roku.

“Tytuł finalisty konkursu DOBRY WZÓR 2017 jest dla nas zaszczytnym wyróżnieniem, które wskazuje Tork Image Design™ jako doskonały wybór dla wymagających klientów ceniących wysoką jakość i elegancki wygląd” - mówi Wojciech Nizio, Brand Communication Manager, Essity.

Do tegorocznego finału zostało zakwalifikowanych 114 produktów i usług, które były oceniane według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę, czyli innowacyjność, oryginalność i komfort użytkowania. Wszystkich finalistów będzie można zobaczyć w październiku w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie na największej wystawie designu w Polsce.

Linia dozowników Tork Image Design Line™ powstała z myślą o łazienkach typu premium, gdzie projekt i wykończenie są równie istotne jak funkcjonalność. Dozowniki łazienkowe mają wiele korzyści praktycznych i higienicznych, jednak w łazienkach typu premium były często pomijane ze względu na wysokie wymagania dotyczące projektowania. Produkty Tork Image Design™ mają za zadanie to zmienić dzięki wyjątkowemu połączeniu formy i funkcjonalności. Dozowniki są wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej, która kontrastuje z czernią wykończenia produktów. W efekcie powstała ponadczasowa linia dozowników, która idealnie harmonizuje z wysokiej jakości wnętrzami. Image Design Line™ wykorzystuje supernowoczesne rozwiązania, takie jak: bezdotykowe dozowanie dla zachowania lepszej higieny i wysokiego poziomu komfortu użytkowania czy też możliwość współpracy ze zintegrowanym systemem czujników Tork EasyCube™, który zapewnia dostęp do aktualnych danych w celu bardziej efektywnej konserwacji i uzupełniania dozowników.

Więcej informacji o linii Tork Image Design Line™: http://www.torkimagedesign.com/pl_pl

Więcej informacji o Laureatach Konkursu 'Dobry Wzór' 2017: http://www.exspace.pl/articles/show/1880

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.