wszystkie z działu >> Targi
27 września 2017
Targi

tre product już po raz trzeci zagościł na paryskich targach Maison&Objet

W dniach 8-12 września 2017 r. w Paryżu odbyło się jedno z najważniejszych designerskich wydarzeń w Europie. Maison&Objet to prestiżowe targi wnętrzarskie, które gromadzą tłumy miłośników dobrego designu. To przegląd najnowszych wnętrzarskich trendów i marek, niezwykła dawka inspiracji i ciekawych spotkań.

Podczas wrześniowej edycji Maison&Objet marka tre zaprezentowała liczne nowości produktowe takie jak Nasz Chair Tomka Rygalika, Rye Sofa Marty Adamczyk, Vent Table kanadyjskiego tandemu Knauf&Braun czy Rewire Magazine Rack Alvaro Diaz Hernandez’a. Prawie trzykrotnie powiększona kolekcja zdobyła ogromne uznanie wśród zwiedzających. 

Rye Sofa by Marta Adamczyk

Nasz Chair by Tomek Rygalik

Rewire Magazine Rack by Alvaro Diaz Hernandez

Vent Table by Knauf & Brown

Marka tre powstawała z tęsknoty za rzeczami wyjątkowymi i użytecznymi, trwałymi, takimi, które stają się nam bliskie, krzepią, ku którym instynktownie się skłaniamy. tre nie podąża za modą, wybiega poza czas. tre powstała z inicjatywy Tomka Rygalika, który przekuł swoją filozofię myślenia na markę. tre to odpowiedź na potrzeby dążenia człowieka do równowagi i prostoty. Stworzona z myślą o ludziach, którzy żyją świadomie i z atencją podchodzą do wyboru produktów, którymi się otaczają. Istotą marki jest trwałość fizyczna oraz estetyczna przedmiotów codziennego użytku. Wartości tre są uniwersalne kulturowo, dlatego do projektu zaproszono projektantów z całego świata.

photos: tre

+ http://treproduct.com/en/

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.