Reklama

wszystkie z działu >> Konkursy
03 listopada 2017
Konkursy

Zgłość produkt do TOP DESIGN award 2018

TOP DESIGN award 2018:

Konkurs na najlepiej zaprojektowany produkt

Dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, ergonomiczne i w ciekawej formie – takie są produkty nagrodzone w dotychczasowych konkursach TOP DESIGN award. Podczas jubileuszowej edycji arena DESIGN, która odbędzie się w dniach 6-9 marca 2018 r. jury wybierze kolejnych laureatów. Na zgłoszenia konkursowe organizatorzy czekają do 30 listopada br.

Już po raz dziesiąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się arena DESIGN – projekt, którego celem jest promocja i upowszechnianie nowych rozwiązań wzorniczych producentów i projektantów, pogłębienie wiedzy o designie wśród przedsiębiorców, a także wskazanie potrzeby współpracy producenta i projektanta, pozwalającej osiągnąć wysoką pozycję na rynku międzynarodowym. zobaczycie tutaj

Od 2009 roku wydarzenie skierowane jest zarówno do producentów, architektów wnętrz, projektantów, jak i do studentów szkół wyższych o profilu artystycznym oraz technicznym. Stałym elementem wydarzenia jest konkurs TOP DESIGN award, w ramach którego jury wybiera i nagradza produkty wyróżniające się pod względem wzornictwa, jakości wykonania oraz funkcjonalności produktów, spełniających normy współczesnego wzornictwa przemysłowego, a także zaspokajających oczekiwania rynku międzynarodowego i tym samym jego ostatecznych odbiorców.

W ciągu 10 lat znakiem TOP DESIGN award odznaczono ponad 60 produktów. Do końca listopada można aplikować do kolejnej edycji konkursu. – Produkty można zgłosić w 16 kategoriach tematycznych. Mogą to być produkty istniejące na rynku nie dłużej niż dwa lata albo takie, które zostaną wprowadzone do produkcji w roku 2018 - mówi dyrektor projektu Małgorzata Czubak. – Obserwujemy dynamiczny rozwój branży. Producenci coraz chętniej współpracują z projektantami, a w efekcie klienci otrzymują produkt wyróżniający się pod wieloma względami: wzorniczo, funkcjonalnie i ergonomicznie.

Wśród dotychczasowych laureatów konkursu znalazły się m.in. takie marki jak: NOTI, FRANKE, VZÓR, MARMITE, VOX, PROFIM, CELFAST, MARBET, FAKRO, HANSGROHE, GROHE POLSKA, MARMORIN, MEBLE VOX, PAGED, SCHATTDECOR, SITAG czy ZELMER.

Laureaci TOP DESIGN award 2017. Więcej informacji tutaj

Nagrodzone produkty w poszczególnych kategoriach:

Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz: PANELE AKUSTYCZNE KOLEKCJA GROOVE / MARBET Sp. z o.o

Przestrzeń domowa: RM58 SOFT/ VZÓR Sp. z o.o.

Kuchnia: PŁYTA INDUKCYJNA MYTHOS FHMT 806 3 FLEXI INT/ FRANKE POLSKA Sp. z o.o.

Łazienka: KOLEKCJA IVE/ MARMITE S.A

Biuro: MICKEY/ PROFIM Sp. z o.o.

Ogród: NARZĘDZIA DO PIELĘGNACJI OGRODU ERGO LINE/ CELL-FAST Sp. z o.o

Przestrzeń publiczna: CHIC AIR/ PROFIM Sp. z o.o.

Materiały i Komponenty: BIZZARA UNIQUE DEKORY Z BETONU/ INGENIUM DEVELOPMENT s.c.

Gospodarstwo domowe: ODKURZACZ PROTECTO / BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO  Sp. z o.o.

Motoryzacja i transport publiczny: MODERUS GAMMA – INNOWACYJNY TRAMWAJ MIEJSKI/ MODERTRANS POLSKA Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdują się na stronie: www.arenadesign.pl

© arena DESIGN

photo: Fotobueno

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.