wszystkie z działu >> Targi
01 grudnia 2017
Targi

WZORY NA GWIAZDKĘ – TARGI DESIGNU

Świąteczna edycja targów WZORY będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich szukających niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów do domu i prezentów dla najbliższych. Podczas dwóch dni - 16 i 17 grudnia, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich (www.dtbj.pl/) zaprezentuje się ponad 200 producentów i projektantów polskiego designu. Wystawcy pokażą projekty mebli, ceramiki, tekstyliów, plakatów i domowych akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Wzory na gwiazdkę – atrakcje dla maluchów!

W sobotę i niedzielę o 13.00, 14.00 i 15.00 przedstawienia dla dzieci. Spotkanie z Małym Teatrem Ilustracji

Dla dzieci - niezwykle barwne spektakle Kamishibai z podkładem dźwiękowym granym na egzotycznej marimbie. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – teatr) to japońska technika opowiadania historii z wykorzystaniem ilustrowanych plansz zamkniętych w drewnianej skrzynce, jej historia sięga XII wieku.

O godzinie 12.00 w sobotę i w niedzielę Sieć Obywatelska Watchdog Polska, zaprasza na warsztat: „Dzieci ulepszają codzienność”. Najmłodsi zaprojektują przedmioty przyjazne dzieciom! Będzie dużo wycinania, rysowania, malowania, konstruowania i wymyślania.

O godzinie 16.00  w sobotę i w niedzielę Ania i Agnieszka z manufaktury SoFresh! poprowadzą warsztaty dla dzieci, na których pokażą jak z prostych, naturalnych składników samodzielnie przygotować kolorowe mydełka i balsamy do ust. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się jak pachną naturalne olejki, masła i do czego w manufakturze kosmetyków przydaje się wosk pszczeli.

Bazgrołaki przez cały dzień– warsztaty live printing dla dzieci i dorosłych.

Dzieci będą mogły wykonać niepowtarzalny nadruk na torbę, koszulkę lub plecak. Przy użyciu ciekawych szablonów dzieci zrobią niepowtarzalne nadruki przy użyciu metody termotransferu. Warsztaty dla dzieci i dorosłych w cenie 30zł za koszulkę lub 20zł za torbę lub plecak.

Wzory na gwiazdkę – PROday

W sobotę na czwartym piętrze odbędzie się PROday vol.3 godz. 12 -16 spotkanie biznesowo - networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej. Polecamy wykłady:

12.00 - Łukasz Misiło - Otwarcie spotkania

12.30 - Justyna Kopeć (Blue Brand) - Ważne aspekty w budowaniu marki osobistej

13.00 - Iwone E. Gałecka ( Grupa Kreatywna bdb+) - Marketing relacji

13.30 - Kinga Konopko (Architekt Support) - Tajniki współpracy z architektem

14.15 - Agnieszka Gniotek ( Galeria Xanatu) - Kolekcjonowanie i inwestowanie w dzieła sztuki współczesnej

0 15.00 dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie nam o designie w czasie świąt.

Kilka lat temu dr Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie - tak powstała akcja Design Dla Zwierząt. Projektanci, firmy i designerzy przekazują dla akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT swoje dary, które wystawiane są na aukcjach. W tym roku akcji przyświeca idea promowania adopcji starszych zwierząt - tych które mają najmniejsze szanse na nowy dom.

WZORY i Fundacja Zwierzochron też wspierają tą akcję. W tym roku 10% dochodu ze sprzedaży biletów - goście wraz z biletem otrzymają też przypinkę - cegiełkę akcji z portretem zwierzaka. Tutaj możecie licytować przekazane na aukcje przedmioty: https://allegro.pl/uzytkownik/zwierzochron?order=m

-------------

Targi Designu WZORY 2017

termin: 16-17 grudnia 2017

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy / http://www.dtbj.pl/

Godziny: 11-19

Wstęp 5 zł

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1467907986659747/

http://wzorytargi.pl/

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.