Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
11 marca 2018
Targi

Designer’s Talks: SPFP zaprasza do interesujących dyskusji na arena DESIGN 2018

Zapraszamy na kolejną wystawę SPFP na arena DESIGN 2018 – tym razem zatytułowaną: SPFP pin-it! GENERATIONS - 6 dekad działalności projektowej członków Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych SPFP - zaprezentowane przez prace 6 designerów. Kuratorem wystawy jest Mikołaj Wierszyłłowski.

arena DESIGN to jedno z kilku w Polsce miejsc spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. 10. edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6-9 marca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Motywem przewodnim 10. edycji wydarzenia są GENERATIONS (POKOLENIA).

W naukach społecznych terminem pokolenie określana jest grupa osób, która zwłaszcza ze względu na podobny wiek, doświadczyła jakiegoś szczególnego wydarzenia lub wydarzeń. Wyróżnianie takich pokoleń jest kwestią konwencji i z reguły daną generację wyznaczają granice wiekowe.

Znamienne jest, że poszczególne pokolenia trzymają się czasem zupełnie odmiennych wartości, mają przed sobą różne perspektywy, inne są ich wizje przyszłości i poglądy na tzw. rzeczywistość. Łatwo się o tym przekonać, jeśli spotka się ludzi, których dzieli zaledwie kilka lat.

Kultowy odbiornik Radmor zaprojektowany przez Grzegorza Strzelewicza oraz okazała replika Syreny Sport

Podczas jubileuszowej edycji arena DESIGN członkowie Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych SPFP będą rozmawiać m.in. o tym, jak w świecie wzornictwa korzystać z doświadczenia i dorobku starszych oraz jak wykorzystać wizję i kreatywność młodych. Chcą zaprosić uczestników do dyskusji o tym, jak tworzyć dla różnych generacji, jak rozpoznać potrzeby i jak budować relacje biznesowe w różnych grupach docelowych.

SPFP pin-it! GENERATIONS - terminarz rozmów znajdziecie w Galerii:

Maria Jeglinska

Tomasz Rudkiewicz

Żaneta Govenlock

Ewa Voelkel

Grzegorz Strzelewicz

Tomasz Mazur

Marcelina Plichta TRE

WYSTAWA: SPFP pin-it! GENERATIONS
MIEJSCE: Hall 5
WYDARZENIE: arena DESIGN 2018
TERMIN: 6-9.03.2018
KURATOR: Mikołaj Wierszyłłowski

Więcej informacji: http://spfp.org.pl/

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.