wszystkie z działu >> Wydarzenia
07 marca 2018
Wydarzenia

ZNAMY ZWYCIĘZCÓW KONKURSU TOP DESIGN award 2018

Wyróżniają się formą, są ergonomiczne i dobrze zaprojektowane – takie produkty nagrodziło jury w konkursie TOP DESIGN award 2018. Wszystkie można obejrzeć na specjalnej wystawie, która jest nieodłącznym elementem arena DESIGN.

Konkurs TOP DESIGN award towarzyszy arenie DESIGN od początku jej istnienia. Od 10 lat organizatorzy – wsłuchując się w opinie ekspertów zasiadających w jury – nagradzają producentów, dla których jakość wykonania oraz funkcjonalność wprowadzanych na rynek produktów jest wartością najwyższą. Podczas dotychczasowych – dziewięciu edycji konkursu nagrodzono 60 projektów wyróżniających się tymi cechami.

W grudniu 2017 jury, złożone z projektantów, akademików i specjalistów w dziedzinie designu, na podstawie przesłanych opisów i zdjęć dokonało pierwszej oceny zgłoszonych produktów. Tym samym na wystawie TOP DESIGN zaprezentowane zostały 24 produkty, reprezentujące 9 tematycznych kategorii. Ponownej ocenie projekty zostały poddane już podczas areny DESIGN. – Poziom tegorocznego konkursu był wysoki. Widać, że branża wzornicza w Polsce dynamicznie się rozwija, a producenci przywiązują coraz większą wagę nie tylko do wyglądu ofertowanych produktów. Nagrodzone projekty wyróżniają się jakością wzorniczą, co potwierdza, że design idzie w parze z funkcjonalnością – mówi dyrektor projektu arena DESIGN Małgorzata Czubak.

Wszystkie produkty (nominowane i nagrodzone) można obejrzeć na wystawie specjalnej, która podczas areny DESIGN zlokalizowana jest w pawilonie nr 5.

Lista nagrodzonych:

I. Przestrzeń domowa:

Fotel RM57/ VZÓR

II. Kuchnia:

Bateria zlewozmywakowa ASTER/ DEANTE

III. Łazienka:

Kolekcja CANDENCE/ MARMITE
design: Pawlak & Stawarski

 

Grzejnik MANHATTAN/ INSTALPROJEKT
design: Karolina Rybarczyk

IV. Biuro:

Ścianka wolnostojąca TREE SCREEN/ MIKOMAX

System mebli akustycznych SoundRoom/NOTI
design: Tomek Rygalik

V. Ogród:

Narzędzia pielęgnacyjne PASTEL/ KABO & PYDO

VI. Oświetlenie:

Lampy Sunray Premium/ LUMELINE

VII.  Materiały i komponenty:

Zestawy kołowe z serii LINEA / TENTE

Laureatom i Finalistom Gratulujemy!

Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdują się na stronie: www.arenadesign.pl

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.