Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Wydarzenia
13 marca 2018
Wydarzenia

iF Design Award 2018 dla duetu projektantów Pawlak & Stawarski i Marmite

Duet projektantów wzornictwa produktowego Pawlak & Stawarski został doceniony na arenie międzynarodowej za wyjątkowe wzornictwo przemysłowe. Nagrodę iF Design Award 2018 otrzymała Kolekcja umywalek Cadence zaprojektowana dla Marmite. Produkty wyróżnione tą nagrodą, uznawane są za symbol doskonałości projektowej na całym świecie.

iF Design to prestiżowy, międzynarodowy konkurs, który od ponad 60 lat pozwala wyłonić produkty odznaczające się wyjątkowym designem. Nagroda iF Design Award jest symbolem doskonałego wzornictwa przemysłowego i renomowanym wyróżnieniem dla producentów z wielu branż.

Kolekcja Cadence zdobyła uznanie jury składającego się z 63 członków – niezależnych ekspertów z całego świata. Konkurencja w tej edycji była bardzo duża. Zgłoszonych zostało 6 400 produktów z ponad 54 krajów! Główne kryteria, jakimi kieruje się jury to: innowacja, funkcjonalność, estetyka i społeczna odpowiedzialność.

Uroczysta Gala wręczenia nagród iF Design Award 2018 odbyła się 9 marca w słynnym BMW Welt w Monachium. Wśród 2000 gości z 36 krajów nie zabrakło założycieli pracowni Pawlak & Stawarski: Bartłomieja Pawlaka i Łukasza Stawarskiego.

To kolejna już nagroda dla Cadence, Pawlak & Stawarski i Marmite. W marcu 2018 roku Kolekcja Cadence została Laureatem  konkursu TOP DESIGN award 2018 towarzyszącemu poznańskiej arena DESIGN.

-----------

O Pawlak & Stawarski

Pawlak & Stawarski - pracownia realizująca projekty we współpracy z przemysłem, z  zakresu grafiki użytkowej, projektowania wnętrz i wystaw. Założona w roku 2014 przez Bartłomieja Pawlaka - asystenta w Pracowni Projektowania Produktu UAP i dr. Łukasza Stawarskiego – prowadzącego jedną z pracowni Katedry Designu UAP. Klientami Pawlak & Stawarski są takie marki jak min.: Meble VOX, Narodowego Centrum Kultury, Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież SA, Alvo Medical czy Concordia Design. Prace duetu projektantów były prezentowane na kilkunastu wystawach i festiwalach designu min. w Saint Etienne, Mediolanie, Brukseli, Berlinie, Frankfurcie, Warszawie, Cieszynie i Poznaniu. W swojej pracy cenią oryginalność stosowanych rozwiązań, skupiają się na dopracowaniu funkcji i detalu. Chcą aby każdy zaprojektowany przez nich produkt miał swój niepowtarzalny charakter.

www.pawlakstawarski.com

O Marmite

Marmite to czołowy europejski producent umywalek, brodzików i wanien wykonanych z materiału Mineral Composite. Firma łączy naturalne materiały mineralne, zaawansowaną technologię i opracowuje dalsze innowacje w zakresie wykorzystania Mineral Composite.

www.marmite.eu


 

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.