Reklama

wszystkie z działu >> Wydarzenia
24 czerwca 2018
Wydarzenia

Artyści dla Załogi Bulldoga - Licytujemy KUFY dla psiaków

KUFA wraz z przyjaciółmi licytuje
dla Załogi Bulldoga!

Rzeźbiąc pierwszego bulldoga francuskiego załoga KUFA.design: Kasia, Bartek i Kokos zaczęła się interesować specyfiką tej rasy. Im bardziej zgłębiali temat, tym bardziej świadomi stawali się rzeczywistości. Ogrom pseudohodowli i cierpienia jakie stwarza człowiek, przedmiotowe traktowanie zwierząt, brak wiedzy przy zakupie tej rasy psa... To wszystko doprowadziło projektantów do poznania Załogi Bulldoga.

To co robią Ci Ludzie dla ratowania i leczenia psów, to jak edukują przyszłych właścicieli i wreszcie doprowadzają do świadomych adopcji, jest niesamowite i godne podziwu! Dlatego, aby wspomóc Załogę KUFA postanowiła działać!

Miło nam ogłosić, że KUFA wraz z Fundacją Załoga Bulldoga rozpoczyna cykl aukcji charytatywnych na rzecz pomocy potrzebującym psiakom :) KUFA.design oddała betonowe KUFY bulldoga francuskiego w ręce artystów ze świata muzyki, grafiki i tatuażu. Osoby, które wybrali do współpracy, to przede wszystkim wrażliwe dusze, kochające psy. Ale też ciekawe osobowości i utalentowani na wielu płaszczyznach ludzie :)

W akcji biorą udział tacy artyści jak piosenkarki Kasia Lins, Masia Flanelowa, Marcelina, Zespół Mikromusic, artystka Marta Hołderna oraz illustrator Swanski. Betonowe rzeźby w ich rękach zyskują zupełnie nową jakość, a efekt końcowy tego co stworzyli, powala!

Szczegóły całej akcji będą podawane na bieżąco, ale już dziś zapraszajcie swoich znajomych do tego wydarzenia! Cały dochód ze wszystkich aukcji, przekazany zostanie Załodze Bulldoga! ♥

Jako pierwsza na licytację trafia betonowa rzeźba buldoga francuskiego od KUFA.design, którą przerobiła na swój unikalny sposób Marta Hołderna (Hoła- holson). 1 525,00 zł - tyle uzyskano w pierwszej Aukcji, która zakończyła się 24 czerwca br. 

photo Magdalena Berny

Marta o swojej interpretacji betonowej KUFY pisze tak: 13 tysięcy koralików o średnicy ok 2 mm, 4 tubki kleju, 3 miesiące, niezliczona ilość dobrej muzyki i filmików na youtubie (w tle), tona miłości, ogrom dobrej energii i ciepłych myśli. To wszystko nakleiłam na betonową kufę, którą otrzymałam w połowie marca od KUFA.design. Wzory, które znalazły się na buldogowej głowie to głównie mandale, czyli symetrycznie powtarzające się motywy umieszczone na planie koła. Symbole mandali należą do najstarszych religijnych symboli ludzkości. Występują również w praktykach jogicznych, astrologii, architekturze oraz magii. Odnajdujemy je u wszystkich ludów i we wszystkich kulturach. Ja osobiście uwielbiam je rysować, tatuować i wyklejać. Jest to dla mnie pewna forma medytacji. Pozostałe wzory i kolory to wyraz mojej fascynacji etnicznymi printami i barwami, głównie Afryki i Ameryki Południowej.

Kolejna aukcja odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w godzinach 09:00 - 21:00. Link do wydarzenia na Facebooku tutaj

Aukcja webside

Załoga Bulldoga webside

KUFA.design webside

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.