wszystkie z działu >> Edukacja
30 sierpnia 2018
Edukacja

Ceramika Paradyż startuje z nowym projektem Akademia Paradyż

Już 18 października w Łodzi obędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie – Akademia Paradyż. Rozpocznie ono cykliczne, pionierskie spotkania edukacyjno-inspiracyjne dla właścicieli i osób zarządzających salonami sprzedaży materiałów łazienkowych. Inicjatorem i organizatorem projektu jest Ceramika Paradyż. Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem „Sklep przyszłości”.

Akademia Paradyż to zaawansowane szkolenia dla zarządu, kadry zarządzającej i właścicieli salonów łazienkowych. Tematyka i dobór prelegentów poprzedziły długie analizy ekspertów Ceramiki Paradyż, których celem było zapewnienie uczestnikom maksymalnie dopasowanej do ich potrzeb eksperckiej wiedzy, zarówno w wymiarze branżowym, jak i w zakresie inspiracji wykraczających poza obszar ceramiki. Projekt Akademia Paradyż to kolejne po uruchomieniu Paradyż Design Lab potwierdzenie nowej strategii marketingowej Ceramiki Paradyż. Zgodnie z nią firma podjęła decyzję o skoncentrowaniu się na aktywnościach, które dostarczą Klientom biznesowym autentycznych wartości, a Klientom finalnym inspiracji oraz unikalnych doświadczeń zakupowych.

Podczas Akademii Paradyż zostaną zaprezentowane liczne prelekcje, pomiędzy którymi uczestnicy będą mieli okazję do swobodnej wymiany swoich myśli, poglądów i spostrzeżeń. Prelegenci podzielą się cennymi wskazówkami z wybranych dziedzin m.in. skuteczna sprzedaż, customer experience, segmentacja rynku czy ekspozycja produktów. Prezentacje mają na celu przedstawienie wyników najnowszych badań dotyczących preferencji zakupowych Polaków oraz skonfrontowanie ich z aktualną sytuacją w salonach łazienkowych. Wśród prelegentów znaleźli się: Marcelin Matusiak – przedstawiciel GfK Polonia, ekspert ds. badań konsumenckich, Roman Szymczak – trener sprzedaży i ekspert trade marketingu, laureat prestiżowej nagrody Trener Sprzedaży 2015 według Polish National Sales Awards, Wojciech Herra – jeden z najbardziej inspirujących mówców w Polsce, badacz zajmujący się psychologią mistrzostwa oraz Kajetan Kajetanowicz – polski kierowca rajdowy, trzykrotny rajdowy mistrz Europy, czterokrotny rajdowy mistrz Polski i trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski. 

Wydarzenie odbędzie się 18 października br. w Teatrze Arlekin w Łodzi. Szczegółowy plan konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.