wszystkie z działu >> Wydarzenia
09 września 2018
Wydarzenia

Ceramika Paradyż z nowym dyrektorem eksportu

Z początkiem września nowym dyrektorem eksportu Ceramiki Paradyż został Michał Okoń. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za rozwój sprzedaży zagranicznej – zarówno na rynku wschodnim, jak i zachodnim.

Michał Okoń od 1999 roku związany jest z działalnością na rynkach międzynarodowych głównie w obszarze handlu i inwestycji. Od 2005 roku jego specjalizacją stał się rynek inwestycyjno-deweloperski, szczególnie w wymiarze mieszkaniowym oraz biurowym. W latach 2010-2014 pełnił funkcję prezesa zarządu World Medical Services, a następnie po połączeniu z notowanym na GPW Europejskim Funduszem Energii S.A. zasiadał w radzie nadzorczej spółki do 2016 roku. W latach 2015-2017 był prezesem zarządu spółki Skarbu Państwa w grupie Polskiej Agencji Prasowej S.A.

Branża ceramiczna to dla mnie nowy, a przy tym pełen ciekawych wyzwań rozdział w karierze zawodowej. Jestem przekonany, że doświadczenie w obszarze handlu zagranicznego i nieruchomości ściśle związanych ze sferą działalności Ceramiki Paradyż pozwolą mi przyczynić się do wzmocnienia sukcesu firmy na rynkach zagranicznych, gdzie firma jest już jest obecna ze swoją ofertą oraz rozwinąć jej zasięg o kolejne kraje – mówi Michał Okoń, nowy dyrektor eksportu Ceramiki Paradyż.

Międzynarodowe doświadczenie zawodowe nowego dyrektora eksportu Ceramiki Paradyż wspiera jego zagraniczna edukacja. Michał Okoń jest absolwentem dwóch uczelni – brytyjskiej, gdzie ukończył kierunek inżynierii elektronicznej i elektrycznej oraz polskiej, gdzie ukończył kierunek zarządzania.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.