wszystkie z działu >> Targi
02 października 2018
Targi

Nowości MDD na Warsaw Home 2018

Oczy designerów, architektów i miłośników wnętrzarstwa przez cztery dni (4-7 października 2018 r.) zwrócone będą na Ptak Warsaw Expo. W Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz udział wezmą najważniejsi producenci oraz dystrybutorzy z branży. Na stoisku F2.7 w hali F zobaczyć będzie można nowości produktowe i premiery MDD.

Na powierzchni 242 m kw. zaprezentowane zostaną nagradzane już wcześniej produkty z portfolio firmy. Będą to: Agora – modułowe rozwiązanie przetestowane w warunkach coworkingu oraz krzesła New School (obie linie produktowe zaprojektowane przez szwedzkie studio projektowe Form Us With Love), a także meble miękkie z kolekcji Grace autorstwa Krystiana Kowalskiego.

Kolekcja Grace; projekt Krystiana Kowalski; producent MDD

Warsaw Home 2018 to przede wszystkim okazja do przedstawienia odwiedzającym nowych propozycji MDD. Premierowo zaprezentowany zostanie fotel Frank projektu Krystiana Kowalskiego oraz propozycje Dymitra Malcewa: budki akustyczne Hana i Hako, kolekcja lounge – Roca oraz biurko Gravity.

Budka akustyczna Hako, projekt Dymitr Malcew; produkcja MDD

Po raz pierwszy na Targach Warsaw Home zaaranżowana zostanie odrębna strefa chillout o powierzchni 280 m kw. Swoje miejsce znajdą w niej wspomniane wyżej produkty MDD, zapewniające komfort akustyczny we wnętrzach. Odwiedzający będą mogli osobiście przekonać się o funkcjonalności produktów, znajdując w tej przestrzeni miejsce na odpoczynek lub spokojną rozmowę. Całość zlokalizowana będzie w hali F przy scenie głównej, na której odbywać się będą prelekcje i wykłady.

 Warsaw Home to jedna z największych tego typu imprez w Europie. Tylko w zeszłym roku przyciągnęła ponad 64 tysiące odwiedzających, w tym niemal 30 tysięcy przedstawicieli firm, architektów i projektantów, stając się miejscem nawiązywania relacji biznesowych. W tym roku przestrzeń wystawiennicza została zwiększona dwukrotnie.

photo: Ernest Wińczyk

---------

Miejsce MDD: hala F, stoisko F2.7

Godziny otwarcia: 10.00 – 18.00

MDD Website | Facebook | Instagram

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.