Reklama

wszystkie z działu >> Wydarzenia
14 października 2018
Wydarzenia

Artyści dla Załogi Bulldoga - Licytujemy KUFĘ od Natalii Grosiak

Rzeźbiąc pierwszego bulldoga francuskiego załoga KUFA.design: Kasia, Bartek i Kokos zaczęła się interesować specyfiką tej rasy. Im bardziej zgłębiali temat, tym bardziej świadomi stawali się rzeczywistości. Ogrom pseudohodowli i cierpienia jakie stwarza człowiek, przedmiotowe traktowanie zwierząt, brak wiedzy przy zakupie tej rasy psa... To wszystko doprowadziło projektantów do poznania Załogi Bulldoga.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że 14 października ruszyła kolejna, trzecia już aukcją charytatywną z cyklu "Artyści dla Załogi Bulldoga!" Tym razem licytujemy KUFĘ, którą pomalowała cudowna wokalistka Mikromusic Natalia Grosiak wraz ze swoją Córeczką! ♥ O pierwszej aukcji pisalismy tutaj.

Wrażliwość, którą słyszymy w głosie Natalii, czytamy w tekstach i widzimy w teledyskach Mikromusic, przejawia się też w innych aspektach działalności Zespołu. A miłość do psów widać chociażby na wspólnych zdjęciach z Kraksą, 16-toletnią adoptowaną psiną, która nagrała z Natalią prawie wszystkie płyty!Tradycyjnie już namawiamy Was, wielbicieli płaskich mordek, do wzięcia udziału w wydarzeniu, śledzenia profili społecznościowych Natalii, Mikromusic, Załogi i naszych, zapraszania znajomych, lajkowania i udostępniania ♥

Poprzednie aukcje zebrały ładne sumy na pomoc psiakom, liczymy że tym razem pobijemy rekord! :) Przypominamy, że całkowity dochód z aukcji przekazany zostaje Fundacji Załoga Bulldoga, która ratuje psy z pseudohodowli.

Aukcja kończymy 21.10 o 21:00.
Licytacja odbywa się tutaj
Bądźcie z nami ♥

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.