Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
14 stycznia 2019
Targi

Indie ósmym Krajem Partnerskim Ambiente 2019. Twórcą i kuratorem wystawy jest Ayush Kasliwal

Twórcą i kuratorem wystawy jest pochodzący z Jaipuru projektant Ayush Kasliwal.

Ambiente to targowe wydarzenie roku, wyznaczające trendy oraz pełniące rolę platformy zakupowej i projektowej. Targi składają się z trzech głównych działów produktowych: Dining (nakrycia stołów), Living (wyposażenia wnętrz) i Giving (upominki). W dniach od 8 do 12 lutego Frankfurt nad Menem stanie się centrum światowego rynku dóbr konsumpcyjnych, gdzie przyszłość staje się teraźniejszością.

W roku 2019 ósmym już krajem partnerskim Ambiente – po Danii, Francji, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii będą Indie. Prezentacja kraju partnerskiego będzie obejmować szeroką gamę produktów tradycyjnego rzemiosła. Twórcą i kuratorem wystawy, odbywającej się jak zwykle w Galerii 1, jest pochodzący z Jaipuru projektant Ayush Kasliwal. Absolwent prestiżowego Narodowego Instytutu Projektowania w Ahmedabadzie, Kasliwal jest jednym z czołowych teoretyków, adeptów i orędowników tradycyjnego rzemiosła w Indiach. Wraz ze swoją żoną Geetanjali, Ayush Kasliwal pełni funkcję dyrektora kreatywnego i współzałożyciela AKFD & Anan Taya – interdyscyplinarnej firmy projektowej z siedzibą w Jaipurze. Jego firma zajmuje się produkcją oraz wykańczaniem produktów rzemieślniczych, jak również elementów wyposażenia wnętrz. Ayush Kasliwal twierdzi, że „przedmiot to przesłanie w fizycznej formie”.

Relaks w kawiarni

Sandeep Sangaru, wszechstronny designer, mentor, przedsiębiorca, zaprojektował kawiarnię w Hali 4.1, gdzie odwiedzający mogą w ciszy i spokoju odpocząć od zgiełku targów. Wspomniana kawiarnia to jeden z wielu elementów targów inspirowanych Indiami.

Targi Ambiente odbędą się w dniach od 8 do 12 lutego 2019.

Więcej o Ambiente 2019 piszemy tutaj

Wszystkie zdjęcia: materiały prasowe Ambiente 2019 Messe Frankfurt

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.