Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
20 sierpnia 2019
Targi

spoga+gafa 2019, Kolonia 1-3.09.2019

spoga+gafa 2019

termin: 1-3.09.2019

miejsce: Koelnmesse GmbH

https://www.spogagafa.com/ 

1 września 2019 startują tragi spoga+gafa, największe targi ogrodnicze na świecie. Międzynarodowi wystawcy po raz kolejny zaprezentują w Kolonii aktualne trendy i nowości w wielu kategoriach, czy to najnowsze trendy w roślinności, wysokiej jakości meble do ogrodu, czy też najnowszy sprzęt do grillowania.

Na odwiedzających targi spoga+gafa w Kolonii od 1 do 3 września 2019 r. czekać będzie około 2100 wystawców z 60 krajów, którzy zaprezentują swoją ofertę na 230 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Spoga + gafa oferuje nie tylko innowacje, inspiracje oraz trendy we wszystkich kategoriach, ale także liczne konferencje tematyczne oraz specjalne strefy z zakresu ogrodnictwa miejskiego. Różnorodność ofert sięga od nowoczesnych mebli ogrodowych, designu, sprzętu ogrodniczego, po nowoczesne grille i akcesoria dekoracyjne. Wiodącym trendem tegorocznej edycji jest motyw „City Gardening” który kładzie nacisk na nowe akcenty w projektowaniu i wyposażaniu przestrzeni miejskiej.

Power of Plant Brands 

Po raz pierwszy spoga + gafa wyznacza własną sekcję tematyczną poświęconą tworzeniu marek w kategorii roślin – Power of Plant Brands. W ramach programu zaplanowane są wykłady oraz ekskluzywne wydarzenia networingowe. Dodatkowo w specjalnie wydzielonej strefie wystawiają się Added Value, Support, Beekenkamp, ​​Heidezüchtung Kramer, Riplant / Cultivaris, Selecta One i Zu Jeddeloh.

Polscy wystawcy spoga + gafa 2019

W tegorocznej edycji spoga+gafa udział weźmie 47 firm z Polski, które prezentowane są w PL Catalog Exhibitors from Poland spoga+gafa 2019, cyfrowej platformie stworzonej, aby wspierać polskich wystawców największych targów na świecie.

Lista polskich wystawców by Name do pobrania tutaj
Lista polskich wystawców by Hall do pobrania tutaj

Aplikacja jest responsywna, działa na wszystkich urządzeniach mobilnych. Napisana jest w języku angielskim. Można ją pobrać również za pomocą wczytania kodu QR

qr-exhibitors-from-poland-spogagafa

Unikatowy serwis online - PL Catalog Exhibitors from Poland - zapewnia bezpośredni dostęp do produktów, kontaktów, kompetencji i nowości polskich firm. Dzięki Exhibitors from Poland globalna sieć biznesowa może łatwo znaleźć wszystko, czego potrzebuje, aby rozwinąć swój biznes z polskimi firmami. 

Zasięg PL Catalog - Exhibitors from Poland

Zaistnienie wystawcy Pakietem GOLD w PL Catalog Exhibitors from Poland to niepowtarzalna okazja promocji firmy na całym świecie. Swoim zasięgiem katalog obejmuje wszystkie kraje świata. Katalog promowany jest tysiącami ulotek na najważniejszych światowych targach. Działania marketingowe promujące katalog, nie ograniczają się tylko do targów, w których firma uczestniczy. Informacje o polskich firmach i ich ofercie docierają do potencjalnych partnerów biznesowych, którzy nie mieli okazji spotkać polskich wystawców na konkretnych targach. A każde kolejne dodane targi sprawiają, że wracamy do wszystkich polskich wystawców już zaprezentowanych w Katalogu.

Zapraszamy do korzystania z oferty przygotowanej specjalnie dla polskich wystawców największych targów na świecie i zaprezentowania firmy, produktów i usług.

Kontakt: exspace@exspace.pl

Tel: +48 728 656 039

www.exhibitorsfrompoland.com

 

 

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.