Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
21 sierpnia 2019
Targi

Kind + Jugend 2019, Kolonia 19-22.09.2019

Kind + Jugend 2019

termin: 19-22.09.2019

miejsce: Köln Messe

https://www.kindundjugend.com/ 

Który trend zwycięży? Które produkty zainspirują Twoich klientów w przyszłości? Jakim innowacjom powinieneś przyjrzeć się bliżej? Ważne pytania dla handlowców świata niemowląt i dzieci, na które jest jedna łatwa odpowiedź: Kind + Jugend.

19 września 2019 startują Kind + Jugend, wiodące międzynarodowe targi akcesoriów dla niemowląt i dzieci. Międzynarodowi wystawcy po raz kolejny zaprezentują w Kolonii aktualne trendy i nowości w wielu kategoriach, między innymi wózki, meble dla dzieci, kosmetyki dla dzieci i niemowląt, zabawki jak również wyposażenie.

Ważnymi wydarzeniami towarzyszącymi Kind + Jugend są “Nagroda za innowacyjność” i nagroda KIDS DESIGN AWARD. Zostaną również zaprezentowane wykłady ekspertów branżowych i badaczy trendów. Targi pokazują jakich impulsów można się spodziewać w branży w nadchodzącym sezonie, oraz czego oczekują rodzice.

Polscy wystawcy Kind + Jugend 2019 

W tegorocznej edycji Kind + Jugend udział weźmie 51 firm z Polski, które prezentowane są w PL Catalog Exhibitors from Poland Kind + Jugend 2019, cyfrowej platformie stworzonej, aby wspierać polskich wystawców największych targów na świecie.  

Link: http://www.exhibitorsfrompoland.com/for-visitors/fairs/kind-jugend-2019/  

Lista polskich wystawców by Name do pobrania tutaj

Lista polskich wystawców by Hall do pobrania tutaj

Aplikacja jest responsywna, działa na wszystkich urządzeniach mobilnych. Napisana jest w języku angielskim. Można ją pobrać również za pomocą wczytania kodu QR.

qr-kind_jugend

Unikatowy serwis online - PL Catalog Exhibitors from Poland - zapewnia bezpośredni dostęp do produktów, kontaktów, kompetencji i nowości polskich firm. Dzięki Exhibitors from Poland globalna sieć biznesowa może łatwo znaleźć wszystko, czego potrzebuje, aby rozwinąć swój biznes z polskimi firmami.

Zapraszamy do korzystania z oferty przygotowanej specjalnie dla polskich wystawców największych targów na świecie i zaprezentowania firmy, produktów i usług.

Kontakt: exspace@exspace.pl

Tel: +48 728 656 039

www.exhibitorsfrompoland.com

Kind + Jugend 2019 Website

  

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.