Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
09 września 2019
Targi

Polskie Stoisko Narodowe INDEX DUBAI 2019

Polskie Stoisko Narodowe
Organizator: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A
targi: INDEX DUBAI 2019
lokalizacja: Hall 1 Stand 1D48
termin: 17-19 września 2019
Zjednoczone Emiraty Arabskie

W dniach 17-19 września 2019 r odbędą się Targi INDEX DUBAI 2019, uznawane za największe spotkanie projektantów na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej. INDEX DUBAI 2019 łączy ponad 50 000 architektów, projektantów wnętrz, sprzedawców detalicznych i specjalistów ds. zaopatrzenia z dostawcami mebli i wyposażenia wnętrz. Podczas wydarzenia odwiedzający targi będą mieli okazję poznać nowe marki oraz najnowsze trendy.

INDEX jest częścią Middle East Design & Hospitality Week - największego i najważniejszego na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej wydarzenia prezentującego najnowsze trendy w projektowaniu i hotelarstwie. Middle East Design & Hospitality Week to siedem wydarzeń, na które składają się FIM, THE HOTEL SHOW, INDEX HOME, INDEX, THE LEISURE SHOW, SURFACE DESIGN i WORKSPACE.

Podczas INDEX DUBAI 2019 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A zorganizuje dwa polskie stoiska dedykowane promocji polskiego sektora meblarskiego.

exspace-INDEX_DUBAI-2019_PAIH

PAIH zorganizuje polskie stoisko narodowe (Hall 1 Stand 1D48) w ramach realizacji programu promocji branży meblarskiej w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, który ma na celu promocję polskiego sektora meblarskiego wśród zagranicznych przedsiębiorców. Polskie stoisko to swoista przestrzeń networkingowa dedykowana polskim wystawcom oraz przedsiębiorcom, którzy nie mieli min. na imm cologne - największym międzynarodowym wydarzeniu targowym tego typu w Europie - własnych stoisk, ale potrzebują miejsca, w którym mogą spotkać się z kontrahentem, czy innym partnerem biznesowym. Polskim firmom PAIH proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów reklamowych, czy wyświetlanie filmów promocyjnych.

Konferencja Prasowa

Dodatkowo na polskim stoisku (Hall 1 Stand 1D48) dnia 18 września o godz. 12:30 zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Ekspert Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu meblarskiego. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu meblarskiego, powiązanych produktach i usługach, czy uzyskać informacje o ofercie zagranicznych biur handlowych PAIH. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskiego stoiska podczas INDEX DUBAI 2019! Hall 1 Stand 1D48

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.