Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
03 lutego 2020
Targi

Nowości New Trendy na 4 Design Days

 

NEWS-EXSPACE

W dniach 6-9 lutego marka 4 Design Days będzie obecna na V edycji 4 Design Days w Katowicach. Największe w tej części Europy wydarzenie na rynku nieruchomości, architektury, wnętrz oraz wzornictwa to okazja do dyskusji, inspiracji nowymi trendami w designie, a także poznania najnowszych kolekcji marki. Zapraszamy na stoisko NR 15.

Podczas tegorocznych targów 4 Design Days firma New Trendy premierowo zaprezentuje kolekcję ekskluzywnych kabin prysznicowych Prime oraz Avexa. To jednak nie jedyne nowości, jakie czekają na gości odwiedzających stoisko NR 15. Firma przedstawi nową odsłonę okuć, w tym złoto, które jest jednym z wiodących trendów w aranżacji wnętrz. Goście odwiedzający stoisko tej marki będą także mieli okazję obejrzeć rozszerzoną gamę kolorystyczną szyb oraz ich zupełnie nowe faktury.

New Trendy, oprócz standardowych produktów, realizuje także zamówienia na wymiar, co stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne strefy prysznica w łazience. 4 Design Days to doskonała okazja do zapoznania się z możliwościami, jakie daje współpraca z Działem Obsługi Architekta i Inwestycji oraz Działem Zamówień na Wymiar tej firmy.

NEW TRENDY to uznany polski producent kabin prysznicowych. W portfolio firmy znajduje się szeroka gama kolekcji o zróżnicowanym stylu, kształtach i kolorach. Produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz nowoczesnym designem.

+ NEW TRENDY Website Facebook

 

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.