wszystkie z działu >> Wydarzenia
24 marca 2020
Wydarzenia

FORTE wstrzymuje produkcję na 2 tygodnie

NEWS-EXSPACE

Zarząd FABRYK MEBLI „FORTE” S.A.  podjął decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji we wszystkich zakładach produkcyjnych w dniach od 24 marca do 6 kwietnia 2020.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 6/2020 z dnia 19 marca 2020 r. dot. wpływu rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 na działalność Grupy Kapitałowej FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. , Zarząd FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że podjął decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji we wszystkich zakładach produkcyjnych w dniach od 24 marca do 6 kwietnia br. z możliwością przedłużenia tej decyzji o kolejny okres, jeżeli zaistnieje taka konieczność. Decyzja Zarządu o okresowym wstrzymaniu produkcji podyktowana jest troską o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników Spółki, partnerów biznesowych i kontrahentów oraz ograniczeniami wynikającymi z regulacji rządów poszczególnych państw w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19. Jednocześnie Zarząd informuje, że podjął niezbędne działania mające na celu ograniczenie negatywnych skutków obecnej sytuacji na prowadzoną działalność.

________________

#WspieramyFirmy BIZNES W CZASACH PANDEMII 

W związku z pandemią COVID-19 wywołaną wirusem SARS-CoV-2 portal EXSPACE.PL prowadzi akcję #WspieramyFirmy BIZNES W CZASACH PANDEMII – w ramach której rozmawia z firmami i BEZPŁATNIE udostępnia panel BAZA FIRM zapraszając do tworzenie Wizytówek VIP. Jeśli chcesz się z nami skontaktować i opowiedzieć swoją historię, napisz na adres: info@exspace.pl

________________

O FABRYKACH MEBLI „FORTE” S.A.

FORTE to czołowy polski producent mebli do samodzielnego montażu. Spółka powstała w 1992 roku, a w 1996 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie SA.

Obecnie FORTE posiada pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce zlokalizowanych w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz Hajnówce, w tym fabrykę płyty wiórowej uruchomioną w 2018 roku .Całkowita powierzchnia produkcyjna wszystkich polskich fabryk w Polsce wynosi 143 tys. m², zaś powierzchnia magazynowa 103 tys. m². FORTE to także jeden z największych polskich eksporterów – Spółka sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach świata (poprzez sieć ponad 4,5 tys. odbiorców-partnerów biznesowych), a ponad 80 proc. całej produkcji trafia za granicę. Produkcja Spółki w 2018 r. wyniosła  3,3 mln sztuk mebli, a wartość sprzedaży -  1 107 mln zł.

FORTE to silna organizacja gospodarcza, która w swojej działalności opiera się na uniwersalnych wartościach: odpowiedzialności, rozwoju, współpracy i wrażliwości.

+ FORTE

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.