wszystkie z działu >> Wydarzenia
15 maja 2020
Wydarzenia

Siepomaga.pl! Licytuj z Cosentino, Manufakturą w Bolesławcu, Hutą Julia i Vasco!

NEWS-EXSPACE

W jaki sposób wraz z Cosentino, Hutą Julia, Manufakturą w Bolesławcu i Vasco możesz pomóc polskiej służbie zdrowia, Domom Pomocy Społecznej i Stacjom Pogotowia Ratunkowego? Licytuj na FB i dokonaj bezpośredniej darowizny na rzecz ogólnopolskiej zbiórki: Wspieramy polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19, prowadzonej na stronie Siepomaga.pl/licytuj-dobry-design. Osoby, które wylicytują największą kwotę za wybrane przez siebie przedmioty, ufundowane przez organizatorów akcji, staną się ich posiadaczami.

Cztery firmy z branży wnętrzarskiej wpadły na pomysł połączenia sił i wspólnej pomocy potrzebującym. Na potrzeby akcji stworzono prosty i szybki system, by  sprawnie  pomóc w dostarczeniu niezbędnych środków ochrony medykom podczas trwania pandemii.

siepomaga_aukcja_cosentino_julia_vasco_exspace

Po wejściu na dedykowane wydarzenie na FB: Licytuj z Cosentino, Manufakturą w Bolesławcu, Hutą Julia i Vasco, wybieracie dowolny przedmiot, ufundowany przez poszczególne firmy, i licytujecie go, wpisując w komentarzach pod postem deklarowaną kwotę. Osobie, która do końca licytacji zasili na stronie Siepomaga.pl/licytuj-dobry-design skarbonkę Fundacji największą kwotą, organizatorzy przekazują wylicytowany przedmiot. Warunkiem jest przesłanie do głównego organizatora akcji, firmy Cosentino, potwierdzenia wpłaty wylicytowanej kwoty. Pomocy można udzielać także bez licytowania, wchodząc na dedykowaną stronę zbiórki  Siepomaga.pl/licytuj-dobry-design

Kubiki od Cosentino

Hiszpańska marka Cosentino, producent powierzchni architektonicznych takich marek jak Dekton, Silestone i Sensa, przekazuje na licytację dziesięć unikalnych kubików, wykonanych z najpiękniejszych wzorów dostępnych w portfolio firmy. Pięć z nich wykonane jest z konglomeratu kwarcowego Silestone, a zaprojektowane zostały na ubiegłoroczne targi Warsaw Home przez Agę Kobus i Grzegorza Goworka ze Studio Organic.

Kubiki Cosentino

Kubiki Cosentino, wszyskie zdjęcia materiały prasowe firm

Kubiki te prezentują kolorystykę i wzory kolekcji Eternal - inspirowanej naturalnymi marmurami - od czerni, przez szarości, brązy po biel Silestone Calacatta Gold. Kolejne pięć elementów wykonane jest z ultranowoczesnej powierzchni Dekton o wysokim połysku i pięknych, realistycznych wzorach zaprezentowanej w ubiegłym roku kolekcji Stonika. Każdy z licytowanych  kubików jest unikalny i z pewnością stanie się „kropką na i” eleganckiego wnętrza, służąc jako elegancki stolik, postument na rzeźbę, czy przestrzeń do ekspozycji dekoracji.

Róże i pop art z Manufaktury w Bolesławcu

Manufaktura w Bolesławcu, jeden z czołowych producentów tradycyjnej bolesławieckiej ceramiki, przeznacza na szczytny cel m.in. wazon GZ30 z kolekcji Roses, projektu Magdaleny Gazur. Utrzymana w tonacji bieli i czerwieni kolekcja odkrywa na nowo królową kwiatów, by jako motyw zdobniczy, pokazać ją w nowoczesnej, artystycznej wersji. Róża idealnie się do tego nadaje, jako kwiat o niezwykle złożonej symbolice, upojnym zapachu, głębokiej barwie i pięknym kształcie.

Wazon Roses Manufaktura Bolesławiec

Wazon Roses Manufaktura Bolesławiec

Drugi przedmiot to wazon NAT2 z kolekcji POP Appprojektu Natalii Suwalski. Przy jej powstawaniu projektantka czerpała inspiracje z pop artu, wizualnego języka popkultury, jak również sztuki ludowej.  Wazon NAT2 jest przykładem przewrotnego połączenia: kółko i krzyżyk są popularnymi motywami ludowego rękodzieła, ale ułożone w znany z internetu skrót XOXO symbolizują pocałunek.

Wazon Pop Up Nat 2 Manufaktura Bolesławiec

Wazon Pop Up Nat 2 Manufaktura Bolesławiec

Przykuwający wzrok kryształ od Huty Julia

Huta Julia, znana z wyrobu ekskluzywnych naczyń kryształowych, przekazała na aukcję karafkę z kultowej kolekcji Polski Stół, projektu Sebastiana Pietkiewicza. Zdobi ją intrygujący szlif inspirowany plastrem miodu. Naczynie o pojemności 1l przyda  się zarówno do serwowania wina, jak i wody czy innych napoi. Za ideą kolekcji Polski Stół stoi przekonanie, że warto przywrócić na nowo do łask tradycyjne rzemiosło, łącząc różnorodność materiałów i ich specyfikę  z unikalnym wzornictwem.

Karafka Polski Stół_Huta Julia

Karafka Polski Stół Huta Julia

Dekoracyjny, ekskluzywny grzejnik od Vasco

VASCO przeznacza na licytację elektryczny grzejnik Mono Beams. Wykonany z aluminium łączy w sobie wszystkie zalety ogrzewania elektrycznego z czystością konstrukcji. Zintegrowaną instalację elektryczną połączono tu ze smukłymi pionowymi profilami. Profile wyposażone zostały w dodatkowe lamele zwiększające wydajność cieplną. Z tyłu urządzenia znajduje się panel osłonowy, w tym samym kolorze co przód, który mieści w sobie instalację elektryczną. Dzięki temu grzejnik można nagrzać do maksymalnej temperatury – oczywiście istnieje też opcja automatycznej regulacji temperatury powierzchni według potrzeb użytkownika.

Grzejnik Beams_Mono_Vasco

Grzejnik Beams Mono Vasco

Ceny wywoławcze kubików Cosentino zaczynają się już od 300 zł. Wazon z kolekcji Roses Manufaktury w Bolesławcu  można licytować od 50 zł, a wazon z kolekcji POP App od 200 zł. Karafka z Huty Julia będzie wystawiona za 100 zł, a  grzejnik Vasco można nabyć już od 1000 zł. Wszystko to wspierając przy okazji szczytny cel!

Aukcja trwa od piątku 15 maja do 6 czerwca 2020r. Poszczególne przedmioty wystawiane będą stopniowo w czasie trwania akcji, a czas licytacji będzie ograniczony. Po zakończeniu każdej z licytacji osoby, które prześlą potwierdzenie wpłaty najwyższej wylicytowanej kwoty, dostaną licytowane przez siebie przedmioty pochodzące od Cosentino, Huty Julia, Manufaktury w Bolesławcu i Vasco. Harmonogram i aktualny stan licytacji śledzić można w dedykowanym wydarzeniu na FB:  

https://www.facebook.com/events/250562526200604/

Harmonogram GRAFIKA

Szczegóły akcji znajdują się także na kanałach społecznościowych wszystkich organizatorów.

Więcej na: www.cosentino.com, www.hutajulia.com, www.polish-pottery.com.pl, www.vascoart.pl/

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.