Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
07 lipca 2020
Targi

Targi Kind + Jugend 2020 odwołane. Nowy termin 16–19 września 2021

NEWS-EXSPACE

Organizatorzy targów Kind + Jugend w Kolonii podjęli decyzję o odwołaniu Kind + Jugend 2020. Jak podano w komunikacie prasowym, w ostatnich tygodniach coraz więcej wystawców rezygnowało z udziału w targach. Niewielkie było również zainteresowanie biletami online.

Exhibitors from Poland-heimtextil-2020

Mimo że znakomity poziom rejestracji na Kind + Jugend 2020 został już osiągnięte do wiosny 2020 roku. I pomimo szeroko zakrojonych przygotowań do targów sytuacja branży targowej coraz bardziej zaczęła odzwierciedlać bieżące wydarzenia wokół Covid-19 i sytuację gospodarczą.

Gdy kryzys trwał i towarzyszyła mu sytuacja gospodarcza, wystawcy i zwiedzający zaczęli wykazywać coraz większe wahanie. Istotną rolę odegrały także najnowsze wiadomości o nowych przypadkach infekcji w Niemczech. Obecna sytuacja w zakresie podróży jest nadal niepewna - szczególnie na poziomie międzykontynentalnym.

Dlatego zdecydowana większość wystawców i odwiedzających zdecydowała się w ostatnich tygodniach nie uczestniczyć w Kind + Jugend. Koelnmesse ponownie ocenił ogólną sytuację i zdecydował, że najlepiej odpowiedzieć na odwołania i życzenia dużej liczby wystawców branżowych i odwiedzających targi, nie wdrażając Kind + Jugend 2020. Kolejna edycja, Kind + Jugend odbędzie się w dniach 16–19 września 2021 roku.

Szczególnie wiodące targi, takie jak Kind + Jugend, wymagają pewnej kompletności, jeśli chodzi o obecność wystawców i zwiedzających. Międzynarodowość na poziomie europejskim i globalnym odgrywa ważną rolę w tych targach.

Ponieważ Kind + Jugend zamierza pozostać najważniejszą platformą handlową i innowacyjną dla branży w przyszłości, intensywnie pracuje nad koncepcjami i formatami, które z powodzeniem ponownie zgromadzą wystawców i odwiedzających w Kolonii.

W przypadku międzynarodowego sektora branży dziecięcej, którego centralną platformą biznesową i sieciową jest Kind + Jugend, zawieszenie edycji tego wydarzenia w 2020 roku pozwoli na ważny etap przeprojektowania i dostosowania, aby nadać nowy impet rynkowi jesienią 2021 roku, w komplecie z nową energią, nowymi strategiami marketingowymi i nowymi produktami. Sam Kind + Jugend będzie aktywnie ułatwiać ten proces, jednocześnie intensywnie wykorzystując miesiące poprzedzające następne targi, aby zapewnić zindywidualizowane odzwierciedlenie potrzeb sektora w formie targów i wydarzeń.

+ Kind + Jugend

Termin: 16–19 września 2021

kindundjugend_logo

Polscy wystawcy Kind + Jugend 2019 >>

 

 marketing_wystawienniczy_exspace

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.