Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
08 lipca 2020
Targi

Targi spoga + gafa 2020 odwołane. Nowy termin 30 maja – 1 czerwca 2021

Organizatorzy targów spoga + gafa w Kolonii podjęli decyzję o odwołaniu spoga + gafa 2020. Jak podano w komunikacie prasowym, w ostatnich tygodniach coraz więcej wystawców rezygnowało z udziału w targach. Niewielkie było również zainteresowanie biletami online.

Exhibitors from Poland-heimtextil-2020

Mimo że znakomity poziom rejestracji na spoga + gafa 2020 został już osiągnięte do wiosny 2020 roku. I pomimo szeroko zakrojonych przygotowań do targów sytuacja branży targowej coraz bardziej zaczęła odzwierciedlać bieżące wydarzenia wokół Covid-19 i sytuację gospodarczą.

Gdy kryzys trwał i towarzyszyła mu sytuacja gospodarcza, wystawcy i zwiedzający zaczęli wykazywać coraz większe wahanie. Istotną rolę odegrały także najnowsze wiadomości o nowych przypadkach infekcji w Niemczech. Obecna sytuacja w zakresie podróży jest nadal niepewna - szczególnie na poziomie międzykontynentalnym.

Dlatego w ostatnich tygodniach zdecydowana większość wystawców i odwiedzających targi postanowiła zrezygnować z udziału w spoga + gafa. Ostatecznie szeroko zakrojone przygotowania do targów i pakiet środków #B_SAFE4business dotyczący wdrażania naszych targów zgodnych z koronawirusem nie były wystarczające, aby uspokoić wahanie uczestników targów. Z tego powodu wspólnie z Radą Doradczą organizatorzy wydarzenia ponownie przeanalizowaliśmy ogólną sytuację i zdecydowali, że najlepiej odpowiedzieć na odwołania i życzenia dużej liczby wystawców i odwiedzających z branży, nie wdrażając programu spoga + gafa 2020.

Na prośbę branży przeniesiono kolejną edycję spoga + gafa na pierwszą połowę 2021 roku. Oznacza to, że największe targi stylu życia w ogrodzie na świecie odbędą się w czasie dogodniejszym dla zamówień dużych segmentów branży. spoga + gafa 2021 odbędzie się od 30 maja do 1 czerwca.

spoga + gafa w ostatnich latach wygenerowała wzrost - pod względem wystawców, powierzchni i odwiedzających - dzięki szczególnie bliskiej współpracy z branżą ogrodniczą. Koelnmesse zawsze koncentrował się na potrzebach swoich branż. Rozwój spoga + gafa w globalną platformę dla wartości dodanej i komunikacji był i pozostaje strategicznym celem tych targów.

Wszystkie bilety, które zostały już opłacone, zostaną oczywiście zwrócone. Koelnmesse wyda te zwroty centralnie w nadchodzących tygodniach; kupujący bilety nie mają już nic do roboty.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję spoga + gafa 2021 w Kolonii.

+ spoga + gafa

Termin: 30 maja – 1 czerwca 2021

spogaungdgafa_logo_exspace

Polscy wystawcy spoga + gafa 2019 >>

 

 marketing_wystawienniczy_exspace

 

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.