Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
20 lipca 2020
Targi

FIBO 2020 odbędzie się jako wydarzenie cyfrowe w październiku

NEWS-EXSPACE

Ze względu na poważne konsekwencje pandemii Covid-19, FIBO 2020 - wiodące międzynarodowe targi fitness, wellness i zdrowia, które miały się odbyć w Kolonii w dniach 1-3 października, odbędą się teraz jako w pełni cyfrowe wydarzenie.

FIBO@business zgromadzi wiele międzynarodowych forów, kongresów i innych formatów dla odwiedzających branżę, w tym internetową edycję Europejskiego Forum Zdrowia i Fitness. Dla gości prywatnych FIBO@home będzie oferować specjalny format wydarzenia wirtualnego.

Polscy wystawcy FIBO 2019

Exhibitors from Poland-heimtextil-2020

Decyzja o nieprowadzeniu FIBO jako wydarzenia na żywo w centrum wystawowym w Kolonii została podjęta po licznych dyskusjach z wystawcami i partnerami. „Razem mieliśmy nadzieję, że po miesiącach blokady będziemy w stanie wrócić na właściwe tory w branży w październiku. Niestety tak się nie stanie ze względu na trwający rozwój pandemii i niepewność, jaką to powoduje”- powiedział Hans-Joachim Erbel, dyrektor generalny Reed Exhibitions Deutschland GmbH. FIBO zostało już przesunięte z pierwotnego terminu kwietniowych z powodu wybuchu pandemii.

Wielu naszych wystawców prosiło o alternatywę dla bezpośrednich targów na żywo. W przypadku FIBO@business naszym celem jest zaoferowanie takiej formy wydarzenia, która, szczególnie w tej niezwykłej sytuacji, bezpiecznie zjednoczy branżę, aby zapewnić pilnie potrzebny impuls na nowy początek, gdy kryzys ustąpi - kontynuował Erbel.

FIBO@business będzie koncentrować się na sprawności, zdrowiu, fizjoterapii, profilaktyce i zarządzaniu zdrowiem w firmie. Globalny charakter FIBO znajdzie również odzwierciedlenie w cyfrowych targach. Europejskie Forum Zdrowia i Fitness (EHFF) rozpocznie się 30 września, które w tym roku będzie wydarzeniem hybrydowym, online i na miejscu, z udziałem wielu czołowych mówców. Innymi kluczowymi partnerami FIBO@business są Niemiecka Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych ds. Prewencji i Zarządzania Zdrowiem ze swoim „Aufstiegskongress” oraz Fittech Summit z najważniejszymi trendami i przyszłymi tematami z branży fitness i zdrowia.

W nadchodzących tygodniach zespół FIBO będzie niestrudzenie pracować z klientami i partnerami, aby wspólnie zaprojektować formaty i program. Więcej informacji na temat FIBO Digital Events będzie wkrótce dostępne online.

+ FIBO

FIBO_logo_exspace

Polscy wystawcy FIBO 2019 >>

 

 marketing_wystawienniczy_exspace

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.