Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
08 sierpnia 2020
Targi

TARGI DAJĄ WIĘCEJ dla Poznania. Razem na rzecz lokalnego biznesu!

TARGI DAJĄ WIĘCEJ dla Poznania
DATA 29-30 sierpnia 2020
Organizator: Grupa MTP

Przedstawiciele branży targowej łączą siły, aby wesprzeć lokalnych przedsiębiorców w dotarciu do potencjalnych klientów.

W ramach inicjatywy TARGI DAJĄ WIĘCEJ dla Poznania mikro, mali i średni przedsiębiorcy z Poznania i regionu otrzymają nieodpłatnie przestrzeń wystawienniczą wraz z zabudową, którą pro bono przygotują firmy: IDEA Expo, H2 Messebau, SQM, Meliński Minuth, AAA Expo, Promocja Włodzimierz Gola, Perfekt Anna Rudzka, Expo Construct, MINIKOCEPT, Partner, AA Studio Kombiko, Fair Team, ECAT International, ABYSS s.c.. Do udziału zaproszeni są przedstawiciele wszystkich branż.

exspace_baza_firm_targi-

Przedstawiciele lokalnych firm będą mogli ponadto wziąć udział w bezpłatnych warsztatach na temat skutecznej promocji biznesu w sieci. Nie zabraknie też aktywności dla najmłodszych, w ramach realizacji programu "Poznań dla pszczół". W trakcie warsztatów praktycznych, pod okiem specjalistów z IDEA Expo uczestnicy samodzielnie wykonają bezpieczne i komfortowe domki dla pszczół. Zaplanowane aktywności realizowane będą dzięki wsparciu Miasta Poznań i Powiatu Poznańskiego.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu z Hanną Pieczyńską, pod numerem telefonu: +48 539 190 077, natomiast zapisy na bezpłatne warsztaty dotyczące promocji biznesu w sieci przyjmowane są pod mailem: marzena.paduch@grupamtp.pl

W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Letni Targ Ekologiczny, podczas którego prezentowane będą naturalne i ekologiczne produkty oraz usługi.

exspace_baza_firm_targi-

TARGI DAJĄ WIĘCEJ dla Poznania
DATA 29-30 sierpnia 2020
Organizator: Grupa MTP
Partner: Poznań Biznes Partner, Powiat Poznański
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Poznania i Starosta Poznański
Inicjatywa realizowana przy wsparciu: Polska Izba Przemysłu Targowego

Źródło: materiały prasowe Grupa MTP

Zdjęcie: Źródło: materiały prasowe Grupa MTP

+ TARGI DAJĄ WIĘCEJ dla Poznania

 marketing_wystawienniczy_exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.