Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
28 września 2020
Targi

Nowy termin targów Heimtextil 2021: 4-7 maja 2021

Targi Heimtextil 2021 zostały przeniesiony ze stycznia na 4–7 maja 2021 r., kiedy to odbędą się równolegle z Techtextil i Texprocess 2021 we Frankfurcie nad Menem.

logo_Heimtextil_exspace

W wyniku pandemii Messe Frankfurt nie będzie organizować żadnych własnych targów na terenach wystawowych we Frankfurcie w okresie od stycznia do marca 2021 r. Firma przebudowuje swój wiosenny kalendarz targów, aby skupić się na nowych synergiach i nowych ofertach cyfrowych.

Exhibitors from Poland-heimtextil-2020

Wolfgang Marzin, prezes i dyrektor generalny Messe Frankfurt: „Dla naszych klientów ważne jest, abyśmy podjęli decyzję jak najwcześniej, ponieważ w przeciwnym razie byłby to czas na rozpoczęcie inwestycji w prezentacje na targach. Messe Frankfurt będzie nadal ściśle współpracować ze swoimi klientami, aby mieć pewność, że jej decyzje służą interesom wystawiających branż ”.

Dlatego Messe Frankfurt zareagował na zaostrzone ograniczenia w podróżowaniu, zmieniając kalendarz targów na wiosnę 2021 we Frankfurcie:

Heimtextil 2021 zostanie przeniesiony ze stycznia na 4–7 maja 2021 r., kiedy to odbędzie się równolegle z Techtextil i Texprocess 2021 we Frankfurcie nad Menem.

Znaczna część międzynarodowego przemysłu tekstyliów domowych i kontraktowych dała jasno do zrozumienia, że ​​chce, aby Heimtextil 2021 miał miejsce. Wiele firm oczekuje, że ich prezentacje na targach pomogą zwiększyć sprzedaż po wznowieniu działalności i uważamy, że zaspokojenie tego zapotrzebowania jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek ”- wyjaśnił Detlef Braun, członek zarządu Messe Frankfurt - Jednak wprowadzone obecnie ograniczenia w podróżowaniu oraz ponowny wzrost liczby zakażeń stanowią po prostu zbyt dużą przeszkodę dla naszego bardzo międzynarodowego wydarzenia. Ściśle współpracujemy z naszymi wystawcami i odpowiednimi władzami i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić nam bezpieczny i udany Heimtextil 2021.

Nowe terminy dają wystawcom Heimtextil możliwość przyłączenia się do dwóch targów tekstylnych Techtextil i Texprocess w celu obsługi całego łańcucha wartości tekstyliów w tym samym czasie na terenach wystawowych we Frankfurcie. Te zasady i warunki zewnętrzne mają jednakowe zastosowanie w każdej branży, w tym w dziedzinie dóbr konsumpcyjnych jako całości - dodał Braun.

 

BAZA_FIRM_TARGI_EXSPACE-

 

+ Heimtextil 2021 website

+ Exhibitors from Poland Heimtextil 2020

 marketing_wystawienniczy_exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.