Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
29 września 2020
Targi

Nowy termin targów Ambiente 2022: 11-15.02.2022

Targi Ambiente 2021 zostały przeniesiony z lutego na 17-20 kwietnia 2021 r., kiedy to odbędą się równolegle z Christmasworld i Paperworld 2021 w ramach „International Consumer Goods Show - Special Edition” we Frankfurcie nad Menem.

ambiente_logo_exspace

W wyniku pandemii Messe Frankfurt nie będzie organizować żadnych własnych targów na terenach wystawowych we Frankfurcie w okresie od stycznia do marca 2021 r. Firma przebudowuje swój wiosenny kalendarz targów, aby skupić się na nowych synergiach i nowych ofertach cyfrowych.

Wolfgang Marzin, prezes i dyrektor generalny Messe Frankfurt: „Dla naszych klientów ważne jest, abyśmy podjęli decyzję jak najwcześniej, ponieważ w przeciwnym razie byłby to czas na rozpoczęcie inwestycji w prezentacje na targach. Messe Frankfurt będzie nadal ściśle współpracować ze swoimi klientami, aby mieć pewność, że jej decyzje służą interesom wystawiających branż ”.

 

Exhibitors from Poland-heimtextil-2020

Dlatego Messe Frankfurt zareagował na zaostrzone ograniczenia w podróżowaniu, zmieniając kalendarz targów na wiosnę 2021 we Frankfurcie:

Targi Ambiente 2021 poczatkowo planowane na 17-20 kwietnia 2021 r., kiedy to miały odbyć się równolegle z Christmasworld i Paperworld 2021 w ramach „International Consumer Goods Show - Special Edition” we Frankfurcie nad Menem - zostały odwołane.

 

Targi Ambiente, Christmasworld i Paperworld w roku 2021 łączą się pod szyldem International Consumer Goods Show - Special Edition i odbędą w terminie 17 do 20 kwietnia 2021 roku we Frankfurcie nad Menem pod szyldem: International Consumer Goods Show - Special Edition. Fizyczne wydarzenie będzie aktywnie uzupełniane ofertami cyfrowymi w ramach Consumer Goods Digital Days, podczas których odbędzie się również czysto cyfrowy świat Creativeworld, wydarzenie, które ma roczną przerwę jako fizyczne miejsce spotkań w 2021 r. W rezultacie z targów odbywających się równolegle w nowych terminach i hybrydowym charakterze tego wydarzenia, cała branża może spodziewać się korzystnych nowych efektów synergii w trwającej pandemii.

Większy zakres: rozszerzenie wykorzystania cyfrowego rynku Nextrade

Jako pierwszy cyfrowy rynek B2B dla sektora Home & Living, platforma Nextrade dopasowuje podaż i popyt dla całej branży - tworząc ogromną wartość dodaną dla obu. Ambiente, Tendence i Nordstil korzystają z portalu oraz jego usług w zakresie zamawiania i zarządzania danymi od 2019 r. W 2021 roku portal Nextrade po raz pierwszy będzie również dostępny dla klientów Heimtextil, Christmasworld i Creativeworld, aby rozszerzyć ich fizyczny udział w targach i umożliwić zamówienia.

BAZA_FIRM_TARGI_EXSPACE-

+ Ambiente 2022

+ Exhibitors from Poland Ambiente 2020

 marketing_wystawienniczy_exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.