Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
05 listopada 2020
Targi

Nowy termin targów MEBLE POLSKA, HOME DECOR i ARENA DESIGN

 

NEWS-EXSPACE

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną oraz przewidywania dotyczące przebiegu pandemii w najbliższych miesiącach, zarząd Grupy MTP postanowił przesunąć na późniejszy termin większość wydarzeń organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pierwszym półroczu 2021 roku. Zmiana ta dotyczy także bloku targów HOME DECOR i MEBLE POLSKA. Targi planowane na luty odbędą się od 25 do 28 maja 2021 roku.

Zmiany mają zapewnić uczestnikom możliwie największe korzyści z udziału w targach. – Istniało znaczące ryzyko, że w terminie lutowym z uwagi na różnego rodzaju obostrzenia do Poznania nie mogłaby przyjechać spora grupa kupców z zagranicy. Po konsultacji z grupą największych wystawców oraz przedstawicielami wybranych grup zakupowych doszliśmy wspólnie do wniosku, że optymalnym terminem na organizację targów będzie maj. To tymczasowy powrót do dawnego terminu, w którym odbywały się targi meblowe w Poznaniu. Mamy jednak nadzieję, że kolejne edycje będzie można organizować znów na początku roku – mówi dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka. – Dotarły do nas sygnały, że także dla branży wnętrzarskiej termin majowy jest korzystny – dodaje Kinga Dobrowolska-Baczkun, dyrektor targów HOME DECOR.

BAZA_FIRM_TARGI_EXSPACE-

Do końca października zainteresowanie udziałem w przyszłorocznych targach wyraziła zdecydowana większość dotychczasowych wystawców MEBLE POLSKA. Uczestnictwo w przyszłorocznej edycji potwierdziło już także liczna grupa wystawców targów HOME DECOR. Kolejna edycja wydarzenia ARENA DESIGN, z uwagi na charakter wydarzenia i kierowanie go między innymi do takich grup odbiorców, jak studenci, pasjonaci designu czy szeroka publiczność, odbędzie się dopiero w 2022 roku.

MEBLE POLSKA 2021 

termin: 25 - 28 maja 2021 roku

+ MEBLE POLSKA website

meble_polska_logo_exspace

 

HOME DECOR 2021

termin: 25 - 28 maja 2021 roku

+ HOME DECOR website

home_decor_logo_exspace

 

ARENA DESIGN 2022

+ ARENA DESIGN website

arena_design_logo_exspace

 marketing_wystawienniczy_exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.