Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Konkursy
23 listopada 2020
Konkursy

KONKURS na komentarz do pytania „Czym jest według Ciebie odpowiedzialne projektowanie?”

 

NEWS-EXSPACE

Portal Exspace.pl - platforma promująca kreatywne przestrzenie, marki i dobry design i Homebook.pl - serwis służący w szczególności prezentacji, porównywaniu towarów oferowanych przez sklepy internetowe – organizują KONKURS na komentarz do pytania „Czym jest według Ciebie odpowiedzialne projektowanie?”. 

exspace_album_vol_7_homebook_fot. Aleksandra Loska-Pawl¦Öga

Odpowiedzi będzie oceniać Jury Konkursu: Ewelina Saja - starsza specjalistka ds. Marketingu i PR, Zdzisław Sobierajski – manager procesów projektowo-wdrożeniowych i współautor kilkuset wdrożeń produktów dla różnych branż i Urszula Kałużna - redaktor naczelna Exspace.pl

Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy albumem Homebook Design vol. 7. Link >>>

exspace_album_vol_7_homebook_fot. Aleksandra Loska-Pawl¦Öga

 

Albumu Homebook Design vol. 7. To już siódme wydanie książki, w której znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl. Nowy album liczy aż 30 projektów i 255 stron - na każdej z nich czytelnicy odnajdą nie tylko inspirujące rozwiązania, ale i zachętę, by mieszkać bardziej świadomie i odpowiedzialnie.

Zapraszamy!

Czekamy na Twój komentarz pod postem na Facebooku Exspace.pl tutaj >>>

_________________

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem Konkursu na komentarz do pytania: „Czym jest według Ciebie odpowiedzialne projektowanie?” zwanym dalej „Konkursem”, jest właściciel portalu Exspace.pl - F.U.H. ELTERM z siedzibą 21-500 Biała Podlaska ul. Targowa 12 - zwana dalej „Organizatorem”.

2. Odpowiedzi będzie oceniać Jury Konkursu: Ewelina Saja - starsza specjalistka ds. Marketingu i PR, Zdzisław Sobierajski – manager procesów projektowo-wdrożeniowych i współautor kilkuset wdrożeń produktów dla różnych branż i Urszula Kałużna - redaktor naczelna Exspace.pl – zwane dalej Jury Konkursu.

3. Fundatorem nagród jest Partner Konkursu – Homebook.pl

4. Konkurs jest prowadzony na Facebooku Exspace.pl  https://www.facebook.com/exspacepl (zwanej dalej “Fanpage”)

5. Celem Konkursu jest propagowanie odpowiedzialnego projektowania za pośrednictwem Fanpaga.

6. Czas trwania Konkursu: 23 listopada do 29 listopada 2020 godzina 24:00.

7. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 30 listopada 2020 roku do godziny 20.00 na Fanpagu Organizatora. Trzy Komentarze, które zostaną najwyżej ocenione przez Jury Konkursu nagrodzone zostaną albumem Homebook Design vol. 7. Link >>> http://exspace.pl/articles/show/3066

§2 NAGRODY

1. Nagroda - album Homebook Design vol. 7. Link >>>

§3 WARUNKI UCZESTNICTWA I PRZEBIEG KONKURSU

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.

2. Warunkiem udziału w konkursie jest zamieszczenie (w dniach 23-29 listopada 2020 roku) w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedzi na pytanie:  „Czym jest według Ciebie odpowiedzialne projektowanie?”

3. W celu wzięcia udziału w konkursie Uczestnik:

- zamieści w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie „Czym jest według Ciebie odpowiedzialne projektowanie?”

- miło nam będzie jak polubicie i udostępnicie post konkursowy

- miło nam będzie jak polubicie Fanpage Exspace.pl

- miło nam będzie jak polubicie Fanpage Homebook.pl

- miło nam będzie jak zaprosicie w komentarzu (pod postem konkursowym) do zabawy 3 znajomych

5. Każdy komentarz zamieszczony przez Uczestnika w komentarzu pod postem konkursowym bierze udział w Konkursie.

6. Organizator ma prawo do publikacji komentarzy przesłanych do Organizatora na Fanpagu i na Instagramie Exspace.pl i Homebook.pl oraz do podania danych Zwycięzcy na Fanpagu i Instagramie Exspace.pl i Homebook.pl

7. Nagrody dla zwycięzców wysłane będą z siedziby Fundatora nagród na wskazane przez nich adresy na terytorium Polski. Zwycięzcy mieszkający za granicą zobowiązani są do podania adresu w Polsce do wysyłki nagrody.

§4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Niniejszy Regulamin dostępny jest na portalu Exspace.pl w dziale Aktualności

2. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w regulaminie nie mogą jednak naruszać praw nabytych przez Uczestników.

* Administratorem Państwa danych jest właściciel portalu Exspace.pl F.U.H. ELTERM z siedzibą 21-500 Biała Podlaska ul. Targowa 12 Chopina

+ Homebook website

+ Homebook Design Vol 7 website

 marketing_wystawienniczy_exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.