Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
02 marca 2021
Targi

WAŻNE WIADOMOŚCI: Salone del Mobile 2021 przełożone na wrzesień

NEWS-EXSPACE

Salone del Mobile - jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie designu - odbywające się corocznie w Mediolanie we Włoszech - odbędą się w 2021 roku, ale nie jak zwykle w kwietniu, ale w dniach 5–10 września. Przełożenie terminu wydarzenia następuje po odwołaniu edycji 2020 z powodu trwającej pandemii COVID-19. O przesunięciu Salone del Mobile 2021 na 5-10 września zadecydowano po szeroko zakrojonych dyskusjach między targami meblowymi a Fiera Milano. Nowe terminy zostały wyznaczone w celu zagwarantowania bezpieczeństwa wystawcom i zwiedzającym, od pasjonatów designu po prasę, klientów i nie tylko.

„Możliwość zorganizowania Salone del Mobile w przyszłym roku jest absolutnym priorytetem dla wszystkich z nas, których życie kręci się wokół designu” - stwierdza Claudio Luti, prezes Salone del Mobile.

Polish companies exhibiting at Salone del Mobile 2019 Euroluce 2019 >>>

Exhibitors from Poland-heimtextil-2020

„Przesunięcie daty Salone del Mobile to nie tylko kwestia zmiany kalendarza, ale także uwzględnienia zarówno wielu dni potrzebnych na montaż i demontaż pawilonów, jak i innych targów odbywające się w przestrzeniach Fiera Milano. Teraz, gdy osiągnęliśmy najlepsze możliwe kompleksowe rozwiązanie, dzięki współpracy z Fiera Milano, jesteśmy w stanie potwierdzić nową datę. Wierzymy również, że przesunięcie targów na wrzesień pozostawi wystarczająco dużo czasu na ustąpienie trwającej ostrej fazy pandemii, co da realną szansę na rozpoczęcie projektowania na poziomie globalnym.” - kontynuuje Luti.

 

BAZA_FIRM_TARGI_EXSPACE-

 

exspace-salone-del-mobile-2021-postponement-september

 

Salone del Mobile 2019 Fiera Milano / wszystkie zdjęcia mat. pras. Salone del Mobile

 

exspace-salone-del-mobile-2021-postponement-september

Salone del Mobile 2019 Fiera Milano

BAZA_FIRM_ORGANIZATORZY_TARGOW_EXSPACE

Wszyscy potrzebujemy Salone w Mediolanie. Od kilku miesięcy klienci i projektanci z całego świata oraz śledząca nas na arenie międzynarodowej prasa nieustannie prosi nas o potwierdzenie terminu tej edycji. Będziemy tam i będziemy jeszcze bardziej atrakcyjni i bardziej zmotywowani, tak samo zmotywowani, jak firmy pracujące nad projektowaniem i produkcją możliwie najlepszych produktów. Po tak długim okresie fizycznego i społecznego dystansu w każdej sferze chcielibyśmy widzieć w Salone okazję do faktycznego spotkania i dyskusji, a także szansę dla nas wszystkich na podzielenie się emocjami z tętniącym życiem miastem pełnym nowych pomysłów - podsumowuje Claudio luti, prezes Salone del Mobile.

exspace-salone-del-mobile-2021-postponement-september

Wpisujcie do kalendarza:

Targi: Salone del Mobile website

Termin: 5-10.09.2021

 marketing_wystawienniczy_exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.