Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
18 stycznia 2021
Targi

++ Trio targowe w maju 2021 odwołane ++ Następny Heimtextil: 11-14 stycznia 2022 ++

NEWS-EXSPACE

Planowane na 4–7 maja 2021 r. targi Heimtextil 2021, które miały się odbyć równolegle z Techtextil i Texprocess we Frankfurcie nad Menem odwołane! Następny Heimtextil odbędzie się w dniach 11-14 stycznia 2022 roku.

logo_Heimtextil_exspace

„Drodzy Wystawcy, Drodzy Odwiedzający, Drodzy Partnerzy.

Pogłębiająca się pandemia, obecny zakaz targów w Niemczech i trwające ograniczenia w podróżach międzynarodowych skłoniły nas do odwołania Heimtextil 2021 i odroczenia Techtextil i Texprocess. W ten sposób chcielibyśmy również zapewnić Państwu bezpieczeństwo planowania, chociaż bardzo ubolewamy nad nieuniknioną decyzją.

Bardzo dziękujemy za lojalność i zaufanie, szczególnie w tym trudnym czasie. Celujemy w przyszłość, a planowanie przyszłorocznego Heimtextil we Frankfurcie nad Menem już się rozpoczęło.

Bardziej niż kiedykolwiek nie możemy się doczekać ogólnoświatowego spotkania branży w dniach od 11 do 14 stycznia 2022 r. I ponownego spotkania z Państwem." – piszą organizatorzy.

BAZA_FIRM_TARGI_EXSPACE-

+ Heimtextil 2021 website

+ Exhibitors from Poland Heimtextil 2020

 marketing_wystawienniczy_exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.