Jest to dział poświęcony firmom wyjątkowym. Obecne są tu podmioty o szczególnym znaczeniu dla branż w których działają. Prezentujemy najlepszych i najbardziej doświadczonych. Tych których szczególnie warto znać i z którymi warto nawiązać współpracę. Każdej z tych firm udzielamy rekomendacji, gwarantując ich kompetencje i wyjątkową atencję w podejściu do wszystkiego czym się zajmują.
Reklamowekonstrukcje.pl
Firma Reklamowekonstrukcje.pl oferujemy nowatorski system 'KlempSystem' do budowy wszelakich konstrukcji reklamowych i wystawienniczych. Wieloletnia praca w branży reklamowej i wystawienniczej w skali ogólnokrajowej i międzynarodowej pozwoliła firmie zdobyć doświadczenie i niebagatelną wiedzę. W ofercie Reklamowekonstrukcje.pl znajdziecie kompleksowe projektowanie i wykonywanie powierzchni reklamowych zarówno małego i wielkiego formatu, jak i konstrukcje do aranżacji przestrzeni wystawienniczych czy eventowych.
Firma BERKANO Expo specjalizuje się w projektowaniu i produkcji materiałów wspierających sprzedaż (POSM), stoisk targowych i galeryjnych oraz wysp i zabudów każdorazowo na indywidualne założenia i potrzeby. Zakres wykonywanych przez nas projektów jest szeroki - od detali wspomagających takich jak shelfblockery, stopery i tray’e, poprzez standy, ekspozytory, stojaki, dyspensery, szafy kosmetyczne, regały przez różnego typu zabudowy przestrzeni po wyspy promocyjno- handlowe, stoiska targowe i galeryjne.
Husarska Design Studio
Husarska Design Studio to zespół projektantów, za cel stawiający sobie poszukiwanie równowagi między idealną proporcją, ergonomią a technologią. Prace sygnowane przez Husarska Design Studio charakteryzują się innowacją oraz najwyższą jakością. Niepodważalnym dowodem na najwyższy kunszt krakowskiego studia jest liczba nagród zdobytych przez kierującą zespołem Jadwigę Husarską-Sobinę (CEO) oraz jej współpracowników, w tym m.in. Śląska Rzecz (2012 i 2016), must have (2012 i 2016), Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich (2015), Dobry Wzór (2015) oraz Dobry Design (2011).
URBE to interdyscyplinarne studio projektowe założone w 2010 roku. URBE pracuje dla wymagających klientów w takich dziedzinach jak: branża wystawiennicza, wnętrza biurowe i prywatne, branding. Filozofię projektową URBE doskonale odzwierciedla łacińska maksyma „Ab Urbe condita”- "od założenia Rzymu", czyli po prostu „od początku”. W świecie URBE trudny temat to nie problem lecz wyzwanie. Tworzymy z pasją bo nie ma nic bardziej fascynującego od nieograniczonych możliwości, które daje pusta kartka papieru
Architekci Marcin Mostafa i Natalia Paszkowska są założycielami pracowni WWAA, która w pełni rozwinęła działaność w 2007 r., po wygranej w konkursie na zaprojektowanie Polskiego Pawilonu na wystawę Expo 2010 w Szanghaju. W 2010 r. do WWAA jako partner dołączył scenograf i projektant ekspozycji, Boris Kudlička. WWAA stara się także operować w różnej skali, stąd z jednej strony planowanie w skali urbanistycznej jak budynki mieszkalne i użyteczności publicznej, z drugiej również wystawy, scenografie, meble i wnętrza. Celem jest zawsze projektowanie w konsekwentny sposób, tworzenie niepowtarzalnych struktur i eksperymentowanie z wykorzystaniem przestrzeni i materiałów.
Fabryka Mebli BALMA
Fabryka Mebli BALMA S.A. to renomowany producent mebli biurowych z długoletnią tradycją, zdobywca licznych nagród, wyróżnień i certyfikatów jakości. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku meblarskim, a produkowane meble prezentują światowy poziom. Bezkonkurencyjna oferta obejmuje meble biurowe wyróżniające się wysokimi parametrami jakościowymi oraz użytkowymi. Oferujemy spójne stylistycznie kolekcje, pozwalające w nieograniczony sposób konstruować stanowisko pracy, dopasowane do potrzeb użytkowników.
Ingarden & Ewy Architekci
Ingarden & Ewý – autorskie biuro projektowe założone w roku 1998 przez krakowskich architektów Krzysztofa Ingardena i Jacka Ewý współpracujących ze sobą od ponad 20 lat – wcześniej w ramach biura JET Atelier, założonego w 1991 roku. Domeną biura Ingarden & Ewý są nowatorskie projekty obiektów użyteczności publicznej, wśród których wymienić można Małopolski Ogród Sztuki (2012), Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie zrealizowane we współpracy z japońskim architektem Aratą Isozaki (1994), ambasadę Polski w Tokio (2001), pawilon Polski na wystawie EXPO 2005 Aichi (2005) oraz wiele krakowskich obiektów. Obecnie w Krakowie powstaje Centrum Kongresowe ICE, prestiżowa inwestycja Urzędu Miasta Krakowa autorstwa Ingarden & Ewý.
Meteor Architects
Meteor Architects założyli w 2006 roku Anna Pszonak i Bogdan Pszonak wykładowca Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Jesteśmy świadomi, że pracownię architektoniczną tworzy jej zespół. Od jego zaangażowania, doświadczenia i talentu zależy poziom architektury jaką tworzy. Dlatego nasz zespół, to nasi byli uczniowie, którzy już na studiach dali się poznać jako utalentowani i odpowiedzialni. Współczesna architektura w naszym rozumieniu to funkcjonalność, energooszczędność, trwałość oraz proste a tym samym ekonomiczne formy. Najpiękniejsze są budynki i wnętrza przemyślane,logiczne, dopasowane do warunków konkretnej lokalizacji.
Wierszyłłowski i Projektanci
Exspace: Tedy Bear kochamy wszyscy. Co Was zainspirowało? Mikołaj Wierszyłłowski: To nie tak, że prace nad projektem rozpoczyna się od szukania inspiracji. To „ medialny” scenariusz. Przede wszystkim zależało nam na stworzeniu produktu który dobrze uzupełni ofertę NOTI i choć w pewnym stopniu odpowie na oczekiwania klientów. Przy tworzeniu koncepcji staramy się patrzeć na problem z wielu perspektyw, poddawać je ocenie i weryfikować. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że w TB lubimy jego miękkie formy, dziecięce skojarzenia, klimat lat 60 jednak dla nas nie była to tylko fajna stylizacja ale sposób jak zrealizować pomysł by z kilku elementów klient budował potrzebną mu funkcję.
Fabryka Porcelany AS Ćmielów
LUKSUSOWE PREZENTY BIZNESOWE. Fabryka Porcelany AS Ćmielów to manufaktura, kultywująca przedwojenne tradycje wytwórni Świt w Ćmielowie. Początki produkcji porcelany w Ćmielowie sięgają roku 1804. Kontynuując wieloletnie tradycje, zajmujemy się głównie produkcją miniaturowych rzeźb porcelanowych, zaprojektowanych w latach 50-tych i 60-tych XXw. przez artystów z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. W swojej ofercie posiadamy ponad 300 wzorów różnych figurek, kilka serwisów do kawy i herbaty oraz unikatowe kubki i filiżanki. Wszystkie nasze wyroby są ręcznie produkowane z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie dekorowane.
Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej
Państwa firma potrzebuje odświeżyć swój wizerunek albo poszukuje projektanta do współpracy? Chcielibyście Państwo ogłosić konkurs dla projektantów na logo albo uzyskać opinię na temat aktualnego designu? Stowarzyszenie już od prawie 10 lat zrzesza projektantów graficznych i autorytety w tej dziedzinie, promuje dobry design, organizuje konkursy graficzne, warsztaty, konferencje na międzynarodowym, merytorycznym poziomie. Zapraszamy do kontaktu bądź konsultacji.
well-designed high quality replica rolex one is the most eye-catching.